KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13636232
nr 1363 6232
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 35/360,1979. Motivet: 40x54cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:56:25
800 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén